Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/movsge1/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 278  ფილმები ქართულად, სერიალები ქართულად, filmebi qartulad, serialebi qartulad https://movs.ge/ ru ფილმები ქართულად, სერიალები ქართულად, filmebi qartulad, serialebi qartulad DataLife Engine კოცნის ჯიხური 2 / The Kissing Booth 2 https://movs.ge/filmebi/664-kocnis-jixuri-2-the-kissing-booth-2.html https://movs.ge/filmebi/664-kocnis-jixuri-2-the-kissing-booth-2.html admin Tue, 28 Jul 2020 04:54:24 +0400 ვარსკვლავგოგონა / Stargirl https://movs.ge/filmebi/deteqtivi/525-varskvlavgogona-stargirl.html https://movs.ge/filmebi/deteqtivi/525-varskvlavgogona-stargirl.html admin Sat, 25 Jul 2020 11:05:38 +0400 კატვეს დედოფალი / Queen Of Katwe https://movs.ge/filmebi/663-katves-dedofali-queen-of-katwe.html https://movs.ge/filmebi/663-katves-dedofali-queen-of-katwe.html ]]> ]]> admin Sat, 25 Jul 2020 10:36:57 +0400 მანქანები 3 / Cars 3 https://movs.ge/filmebi/662-manqanebi-3-cars-3.html https://movs.ge/filmebi/662-manqanebi-3-cars-3.html ]]> ]]> admin Sat, 25 Jul 2020 10:34:42 +0400 საუკეთესო დრო / The Finest Hours https://movs.ge/filmebi/661-sauketeso-dro-the-finest-hours.html https://movs.ge/filmebi/661-sauketeso-dro-the-finest-hours.html ]]> ]]> admin Sat, 25 Jul 2020 10:31:58 +0400 კეთილი დინოზავრი / The Good Dinosaur https://movs.ge/filmebi/660-ketili-dinozavri-the-good-dinosaur.html https://movs.ge/filmebi/660-ketili-dinozavri-the-good-dinosaur.html ]]> ]]> admin Sat, 25 Jul 2020 10:29:38 +0400 კონკია / Cinderella https://movs.ge/filmebi/659-konkia-cinderella.html https://movs.ge/filmebi/659-konkia-cinderella.html ]]> ]]> admin Sat, 25 Jul 2020 10:26:56 +0400 ენთმენი და კრაზანა / Ant-Man And The Wasp https://movs.ge/filmebi/658-entmeni-da-krazana-ant-man-and-the-wasp.html https://movs.ge/filmebi/658-entmeni-da-krazana-ant-man-and-the-wasp.html ]]> ]]> admin Sat, 25 Jul 2020 10:24:32 +0400 დოქტორი სტრეინჯი / Doctor Strange https://movs.ge/filmebi/657-doqtori-streinji-doctor-strange.html https://movs.ge/filmebi/657-doqtori-streinji-doctor-strange.html ]]> ]]> admin Sat, 25 Jul 2020 10:21:40 +0400 სამყაროს კიდე / Rim Of The World https://movs.ge/filmebi/656-samyaros-kide-rim-of-the-world.html https://movs.ge/filmebi/656-samyaros-kide-rim-of-the-world.html ]]> ]]> admin Tue, 21 Jul 2020 10:31:05 +0400